NEWSLETTER

To receive notifications about price reductions, sales, promotions, new products in our offer:

TUNERY SAMOCHODOWE DVB-T MPEG-4

2012-05-16

Cyfrowa telewizja naziemna (DVB-T, w Polsce standard MPEG-4) pozwala na nadawanie większej liczby kanałów niż telewizja w systemie analogowym. Cyfrowy sygnał jest bardziej odporny na zakłócenia, o które w przypadku poruszającego się samochodu jest bardzo łatwo. Do odbioru sygnału cyfrowej telewizji wystarcza zwykła antena telewizyjna, najczęściej bez konieczności posiadania wzmacniacza antenowego. Nie jest prawdą, iż cyfrowa telewizja wymaga nowych "cyfrowych" anten, które od anten "analogowych" różnią się wyłącznie nazwą, należy jedynie upewnić się, czy posiadana antena jest wciąż w pełni sprawna i nie powoduje zbyt dużych zakłuceń (np.: poprzez zbyt silny wzmacniacz antenowy lub znaczne zużycie anteny - rdza). W Polsce sygnał telewizji cyfrowej jest jeszcze dość słaby (planowany termin uruchomienia pełnej funkcjonalności i mocy nadajników TV cyfrowej to koniec kwietnia 2014r.), aby więc w pełni komfortowo odbierać telewizję cyfrową podczas jazdy już dziś, potrzebny jest dobrej jakości tuner przystosowany do aktualnych i przyszłych warunków nadawania. W pełni spełniającym te wymagania tunerem jest nasz nowy produkt: NVOX DVB-T688. Jego największe zalety to: odbiór sygnału przy prędkości do 160 km/h, 4 wyjścia video, 2 antenki do obioru sygnału TV, niski pobór mocy (do 5W) oraz polskie menu.
Przypominamy, że proces wyłączania telewizji analogowej w Polsce będzie przebiegał sukcesywnie od listopada 2012, do lipca 2013, dlatego warto już dziś przygotować się na całkowite przejście telewizji na system cyfrowy.

MONITORY DOTYKOWE I OPEN FRAME

2011-12-22
Przedstawiamy nowe modele produktów w dziale monitorów LCD - są to monitory dotykowe 7" 8" 10" 12" oraz monitory open frame. Każdy monitor dotykowy w naszej ofercie występuje również w wersji ze złączem VGA oraz HDMI. Dotyczy to również monitorów open frame. Oprócz tego monitor open frame jest przystosowany do zabudowy i nie posiada własnej górnej obudowy matrycy LCD. Tego typu produkty polecamy dla firm z branży Digital Signage. W naszej ofercie znajdują się także monitory i komputery dotykowe POS.

STACJE DEDYKOWANE GPS

2011-12-22
Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży stacje dedykowane do konkretnych modeli samochodów VW, FORD, HONDA, MAZDA, TOYOTA, NISSAN, HYUNDAI, KIA, SUZUKI, OPEL i innych. Nowe produkty linii Nawigacja dedykowana NVOX posiadają takie funkcje jak: odtwarzanie DVD CD MP3 MP4, odblokowana na dowolne mapy nawigacja GPS, bluetooth współpracujący z telefonem, telewizja, radio FM, odtwarzanie z USB SD nośników pamięci i inne. Urządzenia tego typu dostarczane przez producentów samochodów są conajmniej ! trzykrotnie ! droższe i nie posiadają takiej funkcjonalności jak np. obsługa popularnego oprogramowania GPS jak AutoMapa lub iGo. Nawigacja dedykowana NVOX obsługuje natomiast 99% oprogramowania GPS dostępnego aktualnie na rynku. Sieć naszych warsztatów partnerskich w całym kraju realizuje montaż dedykowanych stacji NVOX, a oferowana tylko przez naszą firmę pełna gwarancja, pokrywająca koszt demontażu i ponownego montażu urządzenia serwisowanego potwierdza wysoką jakość urządzeń oferowanych jak i usług związanych z zakupem urządzenia NVOX.
go back